Braun Cettle WK1100BK 1,7L 2200W
Все про товар
Характеристики
Відгуків
0
Новинка
Не в наявності
Немає в наявності
Код товару: 18797
Виробник: Braun
Характеристики: (Дивитись усі)
Ємність:
1,7 л
Індикатор рівня води з підсвічуванням:
НІ
Індикатор рівня води:
Так
Інші функції:
наливання води, не знімаючи кришки
Безпека:
автоматичне відключення після зняття з бази, захист від включення без води, захист від википання
Характеристики
НІ
Індикатор рівня води:
Так
Інші функції:
Безпека:
Виконання:
пластик
Внутрішнє освітлення:
Звуковий сигнал:
Нагрівальний елемент:
плоский утеплювач
Підтримка температури води:
Потужність:
2200 Вт
Фільтр проти осаду:
Основні характеристики
Ємність:
1,7 л
Вага з упаковкою:
0,17 кг
Гарантія:
12 місяців
Колір:
чорний і білий
Контроль температури:
Обладнання:
керівництво користувача польською мовою, гарантійний талон
Розмір упаковки:
Відгуки
0 / 5
середній рейтинг товару
Немає відгуків про цей товар, станьте першим, залиште свій відгук.
- Доставка у відділення Нової пошти
- Доставка кур`єром Нової пошти на адресу
- Доставка в поштомат Нової пошти
- Самовивіз: м. Новояворівськ, вул. Т. Шевченка, 27
- Накладений платіж
- Оплата на рахунок ФОП
- Актуальна наявність та ціна
- 100% оригінальний товар
- Повернення протягом 14 днів з моменту отримання товару
Гарантія якості Гарантія якості
Весь товар сертифіковано та перевірене на знак якості
Швидка доставка Швидка доставка
Швидка доставка по всій країні протягом 1-3 днів
Клієнтський сервіс Клієнтський сервіс
Служба підтримки клієнтів 24/7 без вихідних
Бонуси за покупки Бонуси за покупки
Нарахування бонусних балів за кожну покупку
Доступні ціни Доступні ціни
Найкращі ціни на ринку завдяки прямим постачанням
Зручна оплата Зручна оплата
Оплата можлива готівкою або онлайн оплата на рахунок ФОП
Ви дивилися
Северін чайник WK 3458 0,5 л управління температурою
Новинка
Не в наявності
Raven EC024C 1,5 л 1800 Вт контролю температури
Kitchenaid Stella EK12222EOB 1.25L 2200W Чайник
SENCOR SWK 1012BL 1L 1100W ЧАС
SENCOR SWK 1012BL 1L 1100W ЧАС
HUSLA CHETTLE 73916 1,5L 1600W
HUSLA CHETTLE 73916 1,5L 1600W